fbpx

optymalna droga
do twojego sukcesu

zintegrowane systemy informatyczne

KRÓTKO O NAS

ITS K7 to firma specjalizująca się w świadczeniu szerokiego wachlarza usług informatycznych. Nie posiadamy jednej, zamkniętej oferty, gdyż dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, którego wygoda i rozwój biznesowy są dla nas wartościami priorytetowymi. Umiejętność tworzenia skutecznych rozwiązań informatycznych połączona z nieustannym poszukiwaniem kreatywnych udoskonaleń jest naszym niewątpliwym atutem. Współpraca z wieloma firmami, którym udzielaliśmy wsparcia, wyposażyła nas w wiedzę na temat najczęstszych problemów organizacyjnych w przedsiębiorstwach. Nasze rozwiązania w większości przypadków budujemy w oparciu o platformę Ready_™, następcę znanego, poważanego na rynku, a także lubianego przez naszych klientów systemu obiegu informacji eDokumenty - nowatorskiego narzędzia usprawniającego wymianę danych w przedsiębiorstwach. Całość jest kompatybilna z systemami informatycznymi już funkcjonującymi w Państwa firmach. Ready_™ pozwala na integrację różnych systemów informatycznych wdrożonych już wcześniej, co ułatwia zarządzanie i wewnętrzną komunikację. Co więcej, na podstawie platformy Ready_™ wypracowaliśmy także autorskie i dedykowane moduły, które można swobodnie dobierać bez konieczności zakupu całego pakietu.

Aktualności

Jak uzyskać paszport rośliny?

11 września 2020
Jak uzyskać paszport rośliny?

Rolników i sadowników obowiązuje coraz więcej przepisów i obostrzeń dotyczących produkowanych roślin. Od końca zeszłego roku niejednemu producentowi spędzają sen z powiek nowe zasady nadawania paszportów roślinom. Jakie rośliny muszą mieć paszport? Co utrudnia jego zdobycie? Jak zdobyć uprawnienia do nadawania paszportu? Jak musi wyglądać paszport rośliny? To tylko kilka z wielu wątpliwości, jakie wywołały (nie takie już całkiem nowe) przepisy narzucone przez Unię Europejską.

  Czytaj dalej...

31 sierpnia - Dzień Bloga

31 sierpnia 2020
31 sierpnia - Dzień Bloga

31 sierpnia to nie tylko narodowy dzień smutku wszystkich uczniów. Ostatniego dnia wakacji obchodzimy Dzień Bloga, a więc to idealna data, by podzielić się blogowymi inspiracjami. Dziś przedstawiamy 5 ulubionych stron, które regularnie odwiedzamy.

  Czytaj dalej...

nasze rozwiązania

Dzięki nam komunikacja wewnętrzna w firmie z werbalnej przeistacza się w wirtualną, która utrwala się w systemie. To zapewnia pełną transparentność działań pracowników, a przez to podnosi ich wydajność. Umożliwiamy również szybki dostęp do informacji ze wszystkich obszarów funkcjonowania firmy: ułatwiamy gromadzenie danych i tworzenie dokumentacji poprzez wykorzystanie paneli menadżerskich, generatorów raportów i zestawień. Powyższe moduły to tylko próbki naszych możliwości. Przedstaw swój problem, a przekonasz się na co nas stać w kwestii kreatywnych rozwiązań!

Nasze rozwiązania

Polecenie wykonania pracy

innowacyjne rozwiązanie dla elektrowni

Nasze rozwiązania

Monitoring opakowań zwrotnych

nadzór nad gospodarką opakowaniami zwrotnymi

Nasze rozwiązania

Wewnętrzny system logistyczny

optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej

Nasze rozwiązania

Dokumentacja fotograficzna

tworzenie dokumentacji z wizualnymi załącznikami

Nasze rozwiązania

Elektroniczna przepustka

sprawna ewidencja pracowników na terenie firmy

Nasze rozwiązania

Koordynacja prac zespołowych

tablica wymiany informacji

Nasze rozwiązania

Obieg faktur

ułatwienie w zarządzaniu transakcjami

Nasze rozwiązania

Delegacja

kontrola nad wyjazdami służbowymi

Nasze rozwiązania

Urlop

złożenie wniosku i odpowiedź szybsze niż kiedykolwiek

Nasze rozwiązania

Obieg korespondencji

koniec ze zgubionymi pismami

Nasze rozwiązania

Wniosek zakupowy

błyskawiczne rozpatrzenie i realizacja

Nasze rozwiązania

Portiernia

pełna kontrola nad osobami wizytującymi firmę

Marcin Mularski

Wygoda w działaniu i łatwy dostęp do informacji

Marcin Mularski, współwłaściciel „Grupy Mularski”
Dzięki produktom firmy ITS K7 zyskałem łatwy dostęp do wszelkich informacji na temat mojego przedsiębiorstwa. Nie muszę wiedzieć, jak działają różne systemy informatyczne, wystarczy, że zaloguję się do mojego „Centrum Informowania Prezesa”. Nowe rozwiązania zapewniły wygodę w działaniu zarówno mi jak i moim pracownikom.

Pamiętaj! To my dopasujemy się do Ciebie!

Każdy Klient, każde przedsiębiorstwo to osobna historia, inny sposób organizacji, inne systemy informatyczne, inne problemy i potrzeby. Wyznajemy zasadę rozwiązań „szytych na miarę”. Specjaliści ITS K7 badają źródła komplikacji i wypracowują metodę najbardziej przyjazną danemu środowisku pracy. Klient nie jest zmuszony do zakupu całego pakietu usług, jaki oferuje platforma Ready_™, tylko decyduje, w jakim obszarze działalności potrzebuje pomocy. Mając możliwość swobodnego dobierania oferowanych przez nas modułów, komponujesz rozwiązanie indywidualnie dopasowane do swojej firmy.

Co utrudnia Ci pracę

Firmy, które zwracają się do nas po pomoc, bardzo często składają się z wielu działów, w których pracuje się z wykorzystaniem wielorakich systemów IT, co często znacznie utrudnia koordynację działań. Różne bazy danych, różne systemy operacyjne, różni dostawcy usług informatycznych. To naturalne, że poszczególne działy mające zupełnie odmienne zadania (obsługa klientów, dział HR, zamówienia, produkcja, magazynowanie, księgowość itd.) posługują się osobnymi systemami. Stworzenie jednego systemu skierowanego do wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa byłoby jednak bardzo kosztowne i czasochłonne. Dodatkowo, powstały produkt byłby prawdopodobnie zbyt skomplikowany w użyciu, ażeby móc spełniać swoją podstawową rolę: ułatwienie i usprawnienie pracy. Na tym etapie przedsiębiorcy zwykle rezygnują z poszukiwania nowych ułatwień systemowych, niesłusznie obawiając się, że zmiany w firmie okażą się zbyt kosztowne i inwazyjne.

Co zrobimy dla Ciebie

ITS K7 zajmuje się integrowaniem systemów już istniejących w firmie, bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian na poziomie pracownika, a więc cały proces nie zakłóca pracy poszczególnych działów. Dzięki integracji w bardzo krótkim czasie stworzymy jedno spójne, sprawnie działające i bezpieczne środowisko informatyczne oparte o platformę Ready_™. Narzędzie to pozwala na swobodną wymianę danych pomiędzy poszczególnymi bazami danych, zbieranie informacji ze wszystkich firmowych systemów dziedzinowych oraz generowanie zestawień i raportów. To oznacza wymierne zyski dla firm, gdyż lepsza komunikacja zapewnia optymalizację działań i przez to bardziej efektywną pracę. Dodatkowo platforma oraz wszystkie powstałe w oparciu o nią moduły są kompatybilne z systemami, które już funkcjonują w Twoim przedsiębiorstwie. Wybierając jakikolwiek element z naszej oferty – zyskujesz nowe narzędzia bez konieczności wymiany istniejących systemów.

Jak pracujemy na twoją korzyść

Wizyta w firmie

Badanie metod pracy i problemów

Wspólne ustalenie strategii

Udoskonalenie i integracja istniejących systemów

Wdrożenie nowości

icons
pełna
kontrola
icons
bezpieczeństwo
i pewność
icons
oszczędność
czasu
icons
czysty
zysk
icons
wzrost
efektywności
icons
gwarantowany
sukces

co zyskujesz

Kontrola dla Ciebie

  • Otrzymujesz narzędzie, dzięki któremu łatwo zyskujesz komplet informacji o aktualnej działalności firmy.
  • Ty i Twoja kadra zarządzająca możecie sprawniej podejmować decyzje, mając wgląd w pracę wszystkich działów.
  • Masz łatwy dostęp do raportów stworzonych przez nas według Twoich wytycznych, obejmujących w jednym miejscu dane z wielu systemów dziedzinowych, niezbędne do dalszych analiz.
  • Masz pewność, że nic ważnego nie umknie Twojej uwadze i możesz błyskawicznie reagować na najmniejsze problemy pojawiające się w firmie.

Mniej utrudnień dla Twoich pracowników

  • Pracownicy wykonują zadania przy użyciu systemów, do których są przyzwyczajeni.
  • Ich praca nie jest zaburzana poprzez wymianę systemów i konieczność nauczenia się obsługi nowych programów.
  • Zyskują dodatkowe narzędzia, które usprawniają pracę poprzez eliminowanie czasochłonnych formalności: sprawdź moduły, które oferujemy!

Kontakt

ItsK7-logo

ITS „K7” Sp. z o.o.

ul. Wolności 94/314,
41-800 Zabrze

Kornel Grzywocz

W sprawie biznesowej
skontaktuj się ze mną.

Kornel Grzywocz

+48 601 501 386
kornel.grzywocz@itsk7.pl

Artur Adamczyk

Chcesz wdrożyć produkt w swojej firmie?
Skontaktuj się ze mną.

Artur Adamczyk

+48 534 481 783
artur.adamczyk@itsk7.pl